Jeżeli chcesz sprawdzić czy należy Ci się dopłata do odszkodowania, wypełnij poniższy formularz – nie zapomnij dołączyć wymaganych dokumentów*. Usługa jest całkowicie bezpłatna. Po przesłaniu dokumentacji skontaktuje się z Tobą jeden z naszych konsultantów.

 

Jeżeli chcesz sprawdzić czy należy Ci się dopłata do odszkodowania z tytułu szkody komunikacyjnej, wypełnij poniższy formularz** – nie zapomnij dołączyć wymaganych dokumentów*. Usługa jest całkowicie bezpłatna. Po przesłaniu dokumentacji skontaktuje się z Tobą jeden z naszych konsultantów.

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Załącz pliki (jpg, png, pdf)

 

 

**Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.H.U. MINI – MAXI, 42-500 Będzin, ul. Jesionowa 12B, NIP 625-209-24-18 (występującemu pod nazwą handlową Ogólnopolskie Centrum Likwidacji Szkód, zwanym dalej OCLS), moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług OCLS, powiązanych z przedmiotem mojego zapytania.

**Informujemy, że podane powyżej dane przetwarzane będą przez P.H.U. MINI – MAXI, 42-500 Będzin, ul. Jesionowa 12B, NIP 625-209-24-18 (występującemu pod nazwą handlową Ogólnopolskie Centrum Likwidacji Szkód, zwanym dalej OCLS), celem udzielenia informacji zwrotnej na skierowane do OCLS zapytanie. Osoba przekazująca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.