Jeżeli chcesz sprawdzić czy należy Ci się dopłata do odszkodowania, wypełnij poniższy formularz – nie zapomnij dołączyć wymaganych dokumentów*. Usługa jest całkowicie bezpłatna. Po przesłaniu dokumentacji skontaktuje się z Tobą jeden z naszych konsultantów.

 

Jeżeli chcesz sprawdzić czy należy Ci się dopłata do odszkodowania z tytułu szkody komunikacyjnej, wypełnij poniższy formularz* – nie zapomnij dołączyć wymaganych dokumentów**. Usługa jest całkowicie bezpłatna. Po przesłaniu dokumentacji skontaktuje się z Tobą jeden z naszych konsultantów.

 

 

Imię i nazwisko (wymagane)*

Numer telefonu (wymagane)*

Adres email (wymagane)*

Temat

Treść wiadomości

**Załącz pliki (jpg, png, pdf)
Maksymalnie 10 plików o rozmiarze do 10MB każdy


 

 

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OCLS 53-442 Wrocław, ul. Brązowa 5, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług OCLS, powiązanych z przedmiotem mojego zapytania.

 

*Informujemy, że podane powyżej dane przetwarzane będą przez OCLS 53-442 Wrocław, ul. Brązowa 5, celem udzielenia informacji zwrotnej na skierowane do OCLS zapytanie. Osoba przekazująca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.